Blog

Otrzymasz od nas szczegółowe informacje na temat naszych produktów i usług.

fujitsu-lu-klimatyzacja-erco

Klimatyzatory ścienne z serii Fujitsu LU wyróżniają się niezwykle smukłą, nowoczesną budową oraz doskonałą funkcjonalnością. Zapewniają skuteczne chłodzenie i grzanie powietrza przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej energooszczędności.

Biorąc pod uwagę wygodę użycia oraz estetykę, klimatyzatory ścienne sprawdzają się bardzo dobrze. W przypadku modelu Fujitsu LU, jednostka wewnętrzna jest bardzo atrakcyjna pod względem wizualnym. Nie zaburzy aranżacji żadnego wnętrza. Wręcz przeciwnie – wprowadzi do niej pewien powiew nowoczesności, który doskonale będzie sprawdzać się chociażby we wnętrzach minimalistycznych.

Najważniejsze funkcje klimatyzatora Fujitsu LU

Ładny wygląd to nie wszystko. Klimatyzator Fujitsu jest ceniony także za niezwykle efektywne działanie, wynikające z użycia sprawdzonych mechanizmów chłodzenia oraz grzania. Zastosowane tu systemy przekładają się na wysoką wydajność przy jednoczesnym obniżeniu poboru energii oraz generowanego hałasu.

Wysoka efektywność energetyczna    

Banner kontaktowy - wybór klimatyzacji - ERCO Łódź

Urządzenia wysokiej jakości charakteryzują się wykorzystaniem zamontowanych mechanizmów w sposób pełny, bez zbędnych przestojów czy innych problemów. Klimatyzatory Fujitsu LU pod tym względem wypadają bardzo dobrze. Wskazuje na to efektywność energetyczna, która w trybie chłodzenia SEER wynosi 7,2, natomiast w trybie grzania SCOP równy  jest 4,1. Przekłada się to na niezwykle wydajne działanie i możliwość wykorzystania w każdych warunkach.

W przypadku chłodzenia klimatyzacja Fujitsu jest w stanie funkcjonować w temperaturze od -10 do nawet 46 stopni Celsjusza, a w przypadku grzania od -15 do 24 stopni Celsjusza.             

Klimatyzator z funkcją grzania   

Klimatyzatory znane są głównie z tego, że zapewniają ulgę w szczególnie upalne dni, gdy temperatura na zewnątrz oscyluje wokół 30 lub więcej stopni Celsjusza. Klimatyzator ścienny Fujitsu LU okazuje się jednak przydatny również w dużym chłodzie!

Wszystko za sprawą dostępnej funkcji grzania, którą można uruchomić nawet przy temperaturze -15 stopni Celsjusza. Podobnie jak w przypadku chłodzenia, użytkownik może liczyć na równomierne rozprowadzenie powietrza po całym pomieszczeniu. Przepływ powietrza jednostki wewnętrznej wynosi bowiem aż 680 m3/h.

Przeczytaj również: klimatyzacja w bloku – jak ją wybrać, zamontować i ile kosztuje?  

Cicha praca jednostki klimatyzatora Fujitsu LU

Fujitsu Lu - Klimatyzacja ERCO

Dobry klimatyzator SPLIT powinien funkcjonować w taki sposób, jakby go w ogóle nie było. Konieczna do tego jest oczywiście bezawaryjność, ale również cicha praca. Głośna jednostka wewnętrzna potrafi skutecznie uprzykrzyć życie domownikom, zwłaszcza gdy chcą oni zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym w pracy, szkole czy na realizacji obowiązków domowych.

Klimatyzacja Fujitsu jest wolna od tego typu problemów. Model LU generuje bowiem hałas na poziomie zaledwie 21 decybeli, co gwarantuje najwyższy komfort jego użytkowania. Jednostka zewnętrzna również może zostać wyciszona – dzięki specjalnej funkcji poziom generowanego hałasu spada o trzy decybele

Energooszczędność urządzenia

Wysoka wydajność (2 kilowaty przy chłodzeniu i 3 przy grzaniu) oraz efektywność urządzenia idą w parze z niskim poborem energii. Wszystko po to, aby możliwe stało się uzyskanie największej sprawności bez podnoszenia rachunków za prąd.

Wskazuje na to wysoka klasa energetyczna klimatyzatora Fujitsu LU. W trybie chłodzenia to A+++, natomiast w trybie grzania A+. Taki wynik został uzyskany dzięki wykorzystaniu nowoczesnych mechanizmów chłodniczych oraz grzewczych.          

Doskonałej jakości filtry do klimatyzatora

Wpływ na efektywność klimatyzatorów ma nie tylko proces szybkiego obniżania lub zwiększania temperatury, ale również eliminowanie wszystkich czynników potencjalnie szkodliwych, dzięki czemu podnosi się komfort i bezpieczeństwo użytkowników urządzenia.

Tego typu efekty w klimatyzatorze Fujitsu LU gwarantują dwa główne filtry:

  • filtr jonowy – pochłania nieprzyjemne zapachy unoszące się w pomieszczeniu; wykonany z wysokiej jakości materiałów, dlatego wyróżnia się wydłużoną żywotnością,
  • filtr polifenolowy – skupia się na pochłanianiu substancji szkodliwych (grzyby, bakterie oraz inne mikroorganizmy); filtr eliminuje także kurz, dlatego sprzęt jest przyjazny dla alergików.

 

Fujitsu LU – stylowy klimatyzator z opcją sterowania za pomocą aplikacji mobilnych                

Nowoczesne rozwiązania gwarantują wysoką skuteczność roboczą, a także ogromny komfort używania różnych urządzeń. Klimatyzacja Fujitsu pozwala wygodnie rozsiąść się na kanapie lub w fotelu i dostosować działanie poszczególnych funkcji w sposób zdalny – za pomocą pilota lub specjalnych aplikacji na urządzenia mobilne.

Przy użyciu smartfona bądź tabletu użytkownik może włączać i wyłączać klimatyzator, ustawić tryb pracy, dostosować temperaturę, a także bieg wentylatora. Do tego dochodzi również opcja programowania czasu pracy. Wszystko to w sposób bezprzewodowy, bez konieczności krążenia po mieszkaniu lub domu.

Sprawdź także: klimatyzator typu split – ile kosztuje, gdzie się sprawdzi i jak wygląda? 

Nowoczesny i smukły klimatyzator – ile kosztuje Fujitsu LU?                       

Cennik klimatyzatorów Fujitsu dostosowywany jest w taki sposób, aby klienci mogli zdecydować się na sprzęt optymalny do własnych wymagań, a także możliwości finansowych. Dlatego też istnieje możliwość doboru konkretnego zestawu i typu sprzętu – cena klimatyzatora Fujitsu, w zależności do wersji, wynosi od około 4500 złotych  brutto do 6500 złotych.

W każdym przypadku zapewniona jest indywidualna wycena obejmując specyfikę pomieszczeń, w których klimatyzator ma pracować, a także indywidualne wymagania naszych nabywców. Klimatyzator Fujitsu LU gwarantuje wysoką sprawność działania przy jednoczesnym utrzymaniu poboru energii na niskim poziomie, dlatego na pewno warto się nim zainteresować.