Klimatyzacja do biura

Funkcjonalne systemy klimatyzacji do biura

Duży wybór urządzeń - erco-lodz.pl

Szeroki wybór modeli

Projektujemy modele od najlepszych producentów. Znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojego biura lub lokalu.

Profesjonalny projekt klimatyzacji - erco-lodz.pl

Profesjonalny projekt

Zaplanujemy oraz rozprowadzimy instalacji w różnego typu pomieszczeniach biurowych.

Ekonomiczne chłodzenie i ogrzewanie klimatyzacją - erco-lodz.pl

Ekonomiczne chłodzenie i ogrzewanie

Dzięki nowoczesnym urządzeniom zyskasz funkcję chłodzenia oraz ogrzewania.

kompleksowa obsługa klienta - erco-lodz.pl

Kompleksowa obsługa

Zajmiemy się każdym szczegółem oraz dopilnujemy, by instalacja działała bez zarzutu.

Nowoczesna klimatyzacja do biur i lokali

Doradztwo, sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji.

INDYWIDUALNE PROJEKTY KLIMATYZACJI

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Klimatyzacja biurowa to obecnie must have na wyposażeniu każdej nowoczesnej przestrzeni firmowej. To już nie luksus, a codzienność. Dobierz odpowiednią klimatyzację i pozwól nam zaprojektować instalację. Zadbaj o czyste powietrze w biurze i komfort Twoich pracowników oraz klientów.

Komfortowa praca nie musi oznaczać wielkich wydatków. Instalowana przez nas klimatyzacja biurowa jest energooszczędna. Dzięki temu koszty prowadzenia biura nie wzrosną drastycznie. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają na ekonomiczne użytkowanie.

Obowiązkiem pracodawcy jest dbanie o wygodę w biurze. Dlatego jako właściciel firmy musisz zadbać nie tylko o utrzymanie odpowiedniej temperatury, ale również zwrócić uwagę na hałas. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesną, wydajną i przede wszystkim cichą klimatyzację biurową, emitującą do 35 dBA. Zainstalowana przez nas klimatyzacja nie będzie uciążliwie wpływać na codzienną pracę Twoich pracowników.

Prowadzimy profesjonalny serwis klimatyzacji biurowej. Działamy kompleksowo – zajmujemy się nie tylko doborem i montażem klimatyzacji biurowej, ale również i systematycznym czyszczeniem. Dbamy, abyś mógł cieszyć się zawsze czystym powietrzem w biurze. Oferujemy usługi odgrzybiania, przeglądu i napraw klimatyzacji zamontowanej w Twojej firmie. Skorzystaj z pełnych usług ERCO.

PROFESJONALNE KLIMATYZACJA DO BIURA

Optymalna temperatura w najlepszej cenie

Dobrze dobrana klimatyzacja do biura zapewnia optymalne warunki potrzebne do efektywnej pracy oraz dobrego samopoczucia, a przy tym nie jest droga w utrzymaniu. Nowoczesne systemy klimatyzacji dla biur z naszej oferty to kompleksowe rozwiązania dopasowane do dużych i małych powierzchni.

Klimatyzacja dla biura - erco-lodz.pl