Pompy ciepła

Wykonujemy projekt instalacji grzewczej oraz zajmujemy się jej instalacją.

4-krotnie niższe koszty eksploatacji w porównaniu do ogrzewania energią elektryczną. Umów się na dobór instalacji i bezpłatną wycenę510 420 718.

Powietrzne pompy ciepła

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania wykorzystujące powietrzne pompy ciepła. Każda wykonana przez nas instalacja grzewcza jest idealnie dopasowana do różnorodnych potrzeb grzewczych. Pomożemy Ci wybrać urządzenie, które zapewni Ci ekonomiczne i wydajne ogrzewanie.

Oferowane przez nas systemy mogą być instalowane w nowych oraz modernizowanych budynkach.

Jeśli szukasz wydajnego sposobu na ocieplenie domu, koniecznie zwróć uwagę na ogrzewanie pompą ciepła. Szeroka oferta dostępnych urządzeń pozwala dobrać je odpowiednio do pomieszczeń i potrzeb

Innowacyjny, niskoenergetyczny pompy ciepła - erco-lodz.pl

Innowacyjny, niskoenergetyczny system

Powietrzne pompy nie wymagają budowania drogiego systemu do odbioru ciepła. Urządzenia pobierają ciepło wprost z otaczającego powietrza.

wentylacja dla biur, lokali użytkowych i obiektów usługowych

Zwiększ oszczędność energii

Instalacja pompy pozwoli Ci na duże oszczędności w sezonie grzewczym. Dzięki ciepłu zgromadzonemu w powietrzu możesz skorzystać z energii odnawialnej.

Profesjonalny dobór wentylacji - erco-lodz.pl

Komfort w Twoim domu przez cały rok

Nowoczesne pompy ciepła pozwalają zarówno na ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczenia – dzięki czemu utrzymujesz idealną temperaturę o każdej porze roku.

Ekologiczne ogrzewanie pompą ciepła – rozwiązanie do każdego domu

Powietrzna pompa ciepła do ogrzewania domu to niezwykle ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie. Znakomicie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, jak i zmodernizowanych domach. Ogrzewanie pompą ciepła jest wydajne – do ocieplania przestrzeni wykorzystywana jest energia odnawialna, która skumulowana jest m.in. w powietrzu. Korzystając z powietrznej pompy ciepła możesz znacząco ograniczyć używanie paliw, a nawet zredukować emisję zanieczyszczeń.

Duży wybór pomp ciepła oraz profesjonalna instalacja

Już dziś zacznij oszczędzać na ogrzewaniu – zapytaj nas o szczegóły oferty.

moc grzania - erco-lodz.pl

4,5 – 15,1 kwMoc grzania

Wskaźnik efektywności pracy - erco-lodz.pl

4,3Wskaźnik efektywności pracy

powierzchnia zajmowana przez urządzenie - erco-lodz.pl

0,5 m2Powierzchnia zajmowana przez urządzenie

temperatura - erco-lodz.pl

-25oC – +35oCTemperatura pracy

Pompa ciepła Kaisai - erco-lodz.pl

POMPA CIEPŁA POWIETRZNA DO OGRZEWANIA DOMU

Wydajne powietrzne pompy ciepła

Pompa ciepła do podgrzania wody to tani, a zarazem ekologiczny sposób, zapewniający w domu ciepłą wodę użytkową. Stosując zewnętrzną pompę powietrza ciepła do c.o. oraz c.w.u., nie tylko znacząco obniżysz koszty ogrzewania domu, ale również zapewnisz sobie stałą, wysoką temperaturę w zimne dni. Zaletą pompy ciepła do podgrzania wody jest to, że może współpracować z innymi systemami, w tym solarnym, wentylacyjnym czy fotowoltaiką. Dodatkowo pompy powietrza ciepła do c.o. działają nawet przy niskich temperaturach dochodzących do -20 st.

Pompa ciepła do podgrzania wody to tani, a zarazem ekologiczny sposób, zapewniający w domu ciepłą wodę użytkową. Stosując zewnętrzną pompę powietrza ciepła do c.o. oraz c.w.u., nie tylko znacząco obniżysz koszty ogrzewania domu, ale również zapewnisz sobie stałą, wysoką temperaturę w zimne dni. Zaletą pompy ciepła do podgrzania wody jest to, że może współpracować z innymi systemami, w tym solarnym, wentylacyjnym czy fotowoltaiką. Dodatkowo pompy powietrza ciepła do c.o. działają nawet przy niskich temperaturach dochodzących do -20 st.

Kompleksowa instalacja pomp ciepła

Zaproponujemy Ci ekonomiczne, czyste i wygodne ogrzewanie dla Twojego domu
Duży wybór urządzeń - erco-lodz.pl

Bogaty wybór urządzeń

Współpracujemy z najlepszymi producentami pomp ciepła. Naszym klientom gwarantujemy nowoczesne i opłacalne rozwiązania.

Energooszczędność - erco-lodz.pl

Fachowe doradztwo

Pompy ciepła to nasza specjalność. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wyjaśniamy wszelkie kwestie techniczne i użytkowe.

Ogrzewanie i chłodzenie - erco-lodz.pl

Szybka i prawidłowa instalacja

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zlecenia. Wykonujemy instalację od podstaw lub rozbudowujemy już istniejące.

szybki montaż - erco-lodz.pl

Szybki zwrot z inwestycji

Pompa ciepła zapewni Ci oszczędność wydatków związanych z ogrzewaniem powietrza i podgrzewaniem wody.

Ogrzewaj dom korzystając z odnawialnych źródeł energii

Pompa ciepła do domku jednorodzinnego to rozsądne rozwiązanie, które zapewni Ci zarówno chłodzenie, jak i ocieplanie budynku. Wszystko to za pomocą jednego urządzenia. Ogrzewanie domu powietrzną pompą ciepła jest ekologiczne – system do ocieplenia domu wykorzystuje nawet 75% źródeł odnawialnych. Pompa ciepła wewnętrzna pobiera energię z powietrza, grunty bądź wody. Dodatkowo z można wykorzystać pompę do ogrzewania podłogowego.

Choć cena pomp ciepła nie jest niska – inwestycja zwraca się już po kilku latach. Istnieje także możliwość ubiegania się o dopłaty do pomp ciepła. Dofinansowanie można uzyskać korzystając m.in.: z rządowych programów czy dopłat regionalnych do OZE.