Klimatyzacja

Dostarczymy Ci kompleksowe rozwiązania

Nie czekaj na upały i zamów klimatyzator oczyszczający powietrze bez stania w kolejce

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat szczegółów naszej oferty.

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji

Energooszczędna i niezawodna klimatyzacja dla domu, biura i przemysłu.

Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym wykonaniem klimatyzacji. Zapewniamy dostęp do najlepszych rozwiązań, fachowe doradztwo, bezbłędny montaż oraz szybki serwis klimatyzacji.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i wydajne modele klimatyzatorów, które sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Oferujemy klimatyzatory typu split, multi split, przypodłogowe, kasetonowe lub
kanałowe. Wszystkie urządzenia są wydajne, energooszczędne oraz wygodne w użytkowaniu. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Udzielamy 5-letniej lub 10-letniej gwarancji.

Zdrowe powietrze - erco-lodz.pl

Zdrowe powietrze

Nowoczesna klimatyzacja skutecznie oczyści powietrze
z alergenów i bakterii.

Efektywne chłodzenie i ogrzewanie - erco-lodz.pl

Efektywne chłodzenie i ogrzewanie

Urządzenia zwiększają komfort w upalne dni i noce oraz grzeją, gdy w pomieszczeniu jest zbyt zimno.

Klimatyzacja - erco-lodz.pl

Kompleksowe doradztwo

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie projektowania
i wyboru systemu klimatyzacji.

klimatyzacja - erco-lodz.pl

Specjalistyczny serwis

Realizujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz przeglądy klimatyzacji.

Zamontujemy, naprawimy i przygotujemy klimatyzację do nowego sezonu

W gorące dni każdy marzy o odrobinie chłodu. Czasem pomieszczenia nagrzewają się tak bardzo, że samo wietrzenie nie wystarczy. Wtedy należy rozważyć montaż klimatyzacji, która sprawdzi się w domu oraz biurze. Pomagamy dobrać odpowiednie systemy, które sprawnie chłodzą każde pomieszczenie. Zajmujemy się również profesjonalną naprawą klimatyzacji każdego typu. Dodatkowo oferujemy odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji, co zapewnia jej sprawne funkcjonowanie przez długi czas.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią klimatyzację i zadbamy o każdy szczegół jej instalacji

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat szczegółów naszej oferty.

Sprzedaż i montaż klimatyzacji - erco-lodz.pl

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji

Najwyższy komfort dla domowników

Oferujemy sprzedaż klimatyzatorów domowych. Posiadamy szeroki wybór modeli. W zależności od wielkości pomieszczenia, jego przeznaczenia oraz nasłonecznienia dobierzemy odpowiednie urządzenie, a następnie zadbamy o jego prawidłowy montaż.

Nowoczesna instalacja klimatyzacyjna pozwoli Ci cieszyć się zdrowym powietrzem każdego dnia. Latem bez problemu obniżysz zbyt wysoką temperaturę, a zimą skorzystasz z wydajnego ogrzewania.

Przez długi czas klimatyzacja była kojarzona z luksusem – dziś instalacje klimatyzacyjne są częścią wyposażenia domów. Klimatyzator w mieszkaniu świetnie sprawdza się latem, ale także i wiosną. Posiada filtry, które zapewniają zdrowsze, a także czystsze powietrze. Instalacje klimatyzacyjne powinny być szczególnie docenione przez alergików. Montowanie klimatyzacji do bloku czy w mieszkaniu nie stanowi żadnej trudności. Wystarczy jedynie powierzyć ją fachowej ekipie.

KLIMATYZACJE DO BIURA

Zadbaj o zdrowie i komfort pracowników

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w biurach, lokalach usługowych, hotelach i restauracjach. Projektujemy i instalujemy kompleksowe systemy klimatyzacji, które pozwalają uzyskać dużą wydajność oraz zapewniają cichą pracę w biurze. Oferujemy pełen zakres usług, począwszy od koncepcji, przez montaż, aż po profesjonalny serwis i konserwację urządzeń.

Mamy duże doświadczenie w planowaniu i rozprowadzaniu instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej, zarówno w pojedynczych pokojach biurowych, jak również pomieszczeniach wymagających specjalistycznych rozwiązań, takich jak serwerownie czy laboratoria.

Klimatyzacja dla biura - erco-lodz.pl
Klimatyzacja przemysłowa - erco-lodz.pl

KLIMATYZACJE PRZEMYSŁOWA

Komfortowe i bezpieczne środowisko pracy

Zajmujemy się także projektowaniem i montażem klimatyzacji dla wielkopowierzchniowych magazynów, zakładów produkcyjnych oraz przestrzeni specjalistycznych, takich jak np. sale operacyjne. Gwarantujemy najwyższą jakość urządzeń oraz fachowy montaż.

Zapewniamy innowacyjne, energooszczędne i wydajne rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu.